1. Wspomnienia liturgiczne
  2 lipca – poniedziałek – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa, doktora Kościoła
  Jutro rozpoczniemy nowennę do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Prośby i podziękowania przyjmujemy w kancelarii parafialnej.
  16 lipca – wtorek – wspomnienie NMP z Góry Karmel
 2. Młodzież z naszego Oratorium organizuje kawiarenkę pod wiatą i zaprasza od godz. 10.00 do godzin popołudniowych na kawę, herbatę i ciasto własnego wypieku. W ten sposób zbierają fundusze na swoje wakacyjne wyjazdy. Serdecznie zachęcamy.
 1. Są jeszcze wolne miejsca na kolonie oratoryjne, które zaczynają się w przyszłą niedzielę 21 lipca oraz ruszają zapisy na półkolonie dla młodzieży w wieku 12+, które odbędą się w ostatnim tygodniu wakacji. Zapisy telefonicznie lub bezpośrednio u ks. Łukasza lub w biurze Oratorium. Serdecznie zapraszamy.
 1. Od 1 lipca ruszyły internetowe zapisy na 29. Łowicką Pieszą Pielgrzymkę Młodzieżową na Jasną Górę. W tym roku pątnicy będą wędrować nie w dziesięciu, lecz w trzech grupach, których patronami zostali Archaniołowie. Tegoroczna Pielgrzymka odbędzie się pod hasłem „Narodzeni z wody i Ducha” w dniach od 6 do 14 sierpnia. Serdecznie zapraszamy.
 1. W przyszłą niedzielę 21 lipca za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników dróg o bezpieczne podróże dla wszystkich. Będziemy błogosławić kierowców i ich pojazdy, aby zawsze używali ich mądrze i odpowiedzialnie. Po każdej Mszy św. w niedzielę będzie poświęcenie pojazdów oraz modlitwa w intencji kierowców.
 1. W czasie wakacyjnym nastąpią pewne zmiany w funkcjonowaniu naszej parafii.
  W lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 12.00. Natomiast dodatkowa Msza św. będzie o godz. 20.00. Kancelaria parafialna w tygodniu czynna będzie we wtorek i piątek: 16.00 – 17.30, w niedzielę po Mszy św.
  Kiosk parafialny czynny będzie tylko w sobotę i niedzielę. Biuletyn Parafialny w okresie wakacji nie będzie wydawany.
 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, upominki religijne, kartki okolicznościowe.

W ostatnim tygodniu z naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:
Wiktoria Lipińska, lat 94, ul. K. Pałaca
Józef Stachowicz, lat 75, Radziwiłłów
Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..

Podziel się z innymi