1. Druga niedziela Wielkanocy – Święto Miłosierdzia Bożego. Przez dziewięć dni przygotowywaliśmy się do tego święta, aby jeszcze bardziej zaufać Bogu bogatemu w miłosierdzie.
  Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.00, na wspólną modlitwę w Godzinie Miłosierdzia Bożego.
  Rozpoczynamy również Tydzień Miłosierdzia w kościele. Niech ten czas jeszcze bardziej przybliży nas do źródła Miłości Miłosiernej, naszego Boga.
 2. Jutro obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. Matka Boża poczyna Jezusa pod swoim sercem. Dzień podejmowania Duchowej Adopcji dziecka poczętego, formularze duchowej adopcji będą na stoliku. Z okazji Dnia Świętości Życia jutro o godz. 18.00 będziemy się modlić za matki, małżeństwa i rodziny, o Boże błogosławieństwo dla dzieci poczętych i ich szczęśliwe narodziny, o otwarcie się na życie, o dar potomstwo dla tych, którzy oczekują poczęcia dziecka.
  Po Mszy Św. modlitwa wstawiennicza dla małżeństw, matek i proszących właśnie w tych intencjach. Na stoliku pod chórem znajdziemy formularz próśb, który już dziś można złożyć w zakrystii lub kancelarii.
 3. Dzisiaj, z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego, po każdej Mszy św. zbieramy ofiary do puszek na Caritas Diecezjalną.
 4. Zapraszamy na środową Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.
 1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Drogę Światła o godz. 17.15. To nabożeństwo okresu wielkanocnego; powstało we Włoszech w 1988 roku w naszej rodzinie salezjańskiej. Na 14 stacjach Drogi Światła spotykamy Chrystusa Zmartwychwstałego, który ukazuje się swoim apostołom i tym, którzy go szukają.
 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po katolicką prasę, dewocjonalia, oraz upominki religijne oraz Biuletyn Parafialny.
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:
  Janina Helena Chojecka, lat 83, ul. Parkingowa
  Remigiusz Gwiaździński, lat 61, ul. Girarda
  Piotr Kozłowski, lat 70, ul. Działkowa
  Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie
Podziel się z innymi