1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
  9 listopada – czwartek – święto Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  10 listopada – piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża, dra Kościoła
  11 listopada – sobota – uroczystość św. Wiktorii, dziewicy, męczennicy – głównej Patronki diecezji Łowickiej (Msze św. godz. 7.00; 9.00; 18.00)
  W poniedziałek 6 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 – modlitwa wstawiennicza.
  W środę o godz. 20.00 Lectio Divina
 1. 11. listopada obchodzimy 105 rocznicę odzyskania niepodległości, święto narodowe. W sposób szczególny modlimy się za naszą Ojczyznę, wszystkich Polaków. W tym dniu po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00 odbędzie się Patriotyczny Wieczór Poetycko-Muzyczny na który serdecznie zaprasza Schola Męska prowadzona przez p. Andrzeja Słojewskiego.
 1. W miesiącu listopadzie polecamy naszych zmarłych w modlitwie Różańcowej razem z Wypominkami. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.30.
 1. Dom Samotnej Matki w Łodzi prowadzony przez Siostry Apostolinki zwraca się do nas z prośbą o wsparcie w funkcjonowaniu Domu. Ich potrzeby to produkty żywnościowe: cukier, mąka, olej, makaron, kasza, ryż. Wszystkim, którzy chcieliby dzielić się dobrem, za każdą najmniejszą pomoc z serca dziękujemy. Zbiórka w naszym Oratorium – przez najbliższy tydzień.
 1. Dziękuję p. Elżbiecie Nasterskiej z Nowych Kozłowic za ofiarowanie ślicznych kwiatów, chryzantem do kościoła. Upiększają one naszą świątynię, szczególnie prezbiterium.
 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Jest – Słowo na każdy dzień – Ewangelia 2024, Ewangelia dla dzieci 2024 r., nowe kalendarze. Zachęcamy do zabrania ze sobą Biuletynu Parafialnego.

W ostatnim tygodniu z naszej parafii została odprowadzona na wieczny spoczynek:
Zofia Szymańska, lat 81, ul. Girarda
Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie

Podziel się z innymi