1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

Gościmy dzisiaj w naszej parafii dyrektora Wydawnictwa Salezjańskiego ks. Wojciecha Kułaka SDB. Ks. Wojciech głosi do nas Słowo Boże, jak również przywiózł ze sobą nowe pozycje książkowe naszego Wydawnictwa. Polecamy szczególnie nowe książki, kalendarze.

1 listopada – środa – Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o godz. 7.00 ; 9.00 i 18.00
2 listopada – czwartek – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. jak w Uroczystość Wszystkich Świętych godz. 7.00, 9.00 i 18.00
4 listopada – sobota -wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa

W niedzielę 5 listopada swoje imieniny obchodzi ks. Sławomir Piotrowski SDB, katecheta, odpowiedzialny za prowadzenie Lectio Divina, Wspólnoty Siloe, grupy Józefa, Biuletyn. Zapraszamy na Mszę św. imieninową w sobotę o godz. 18.00.

 1. W Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych (przez osiem pierwszych dni listopada) naszym zmarłym możemy codziennie ofiarować dar odpustu zupełnego, za pobożne nawiedzenie cmentarza, zmówienie modlitwy w intencji zmarłych i papieża.
 1. W miesiącu listopadzie będziemy polecać zmarłych w modlitwie Różańcowej z Wypominkami za zmarłych. Rozpoczynamy od czwartku 2 listopada o godz. 17.30.
 1. We wtorek ostatni dzień miesiąca, nabożeństwo do naszego Ojca i Nauczyciela ks. Bosko, Msza św. o godz. 18.00 w intencji Dobrodziejów Dzieła Salezjańskiego. Serdecznie zapraszamy.
 1. W kancelarii parafialnej przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok oraz Wypominki za zmarłych do wtorku.
 1. Wtym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i ich rodziców, będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii oraz wypraszać łaskę wytrwania w powołaniu.
W piątek przed południem odwiedzimy chorych z Komunią św.
Spowiedź w kościele dla dzieci w piątek od godz. 16.30, Msza św. o godz. 17.00, następnie Wypominki i Msza św. w intencji polecanych w Wypominkach.
W sobotę, po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

 1. Dom Samotnej Matki w Łodzi prowadzony przez Siostry Apostolinki zwraca się do nas z prośbą o wsparcie w funkcjonowaniu Domu. Ich potrzeby to produkty żywnościowe: cukier, mąka, olej, makaron, kasza, ryż. Wszystkim, którzy chcieliby dzielić się dobrem, za każdą najmniejszą pomoc z serca dziękujemy. Zbiórka w naszym Oratorium – przez najbliższe 2 tygodnie.
 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Jest nowy kalendarz diecezjalny na rok 2024. Zachęcamy do zabrania ze sobą Biuletynu Parafialnego.
 1. W ostatnim tygodniu zostali odprowadzony na wieczny spoczynek:
  Tadeusz Liszewski, lat 85, ul. Radziwiłowska
  Bartosz Palczewski, lat 29
  Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.
Podziel się z innymi