1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

Trwamy w nowennie do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych
21 czerwca – środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 17.00.
Po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie z cyklu Lectio divina
23 czerwca – piątek – godz. 8.00 – Msza św. na Zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy dzieci, rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców.
24 czerwca – sobota – uroczystość narodzin św. Jana Chrzciciela, Msza św. w intencji próśb do Matki Bożej, po Mszy św. hołd Matce Bożej Wspomożycielce Wiernych

 1. Do końca czerwca, codziennie o godz. 17.30 oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa oraz zapoznajemy się z treścią orędzia Serca Jezusowego. Zapraszamy na to nabożeństwo.
 1. Tydzień temu w naszej parafii zbierano ofiary na operację dla chorego Mateuszka. W jego imieniu, rodziców, gorąco dziękuję p. Mirosława za udzieloną pomoc i wsparcie ze strony Księży i Wiernych z Waszej wspólnoty. Wsparcie to umożliwia Mateuszkowi kontynuację leczenia, rehabilitację i  powrót do zdrowia. Podczas zbiórki zebrano kwotę w wysokości 3380 złotych. Z całego serca gorące Bóg Zapłać.
 1. Dziękujemy  serdecznie za wszelkie zaangażowanie i pomoc w przeprowadzeniu “Święta Młodości”. Zapraszamy już, by zarezerwować sobie czas na udział i współtworzenie „Święta Radości” w dniu 17 września br.
 1. W najbliższą środę, 21. czerwca o godz. 17.15 odbędzie się kolejne spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców. W programie udział w nabożeństwie czerwcowym i Mszy świętej.
 1. Zostało jeszcze trochę wolnych miejsc na kolonie i półkolonie organizowane przez Oratorium i Salos. Więcej informacji można uzyskać na spotkaniu w Oratorium dzisiaj o godz. 17.00, lub na naszych portalach społecznościowych.
 1. Serdecznie zapraszamy do udziału w XXXIII Międzynarodowej Pielgrzymce Pieszej Suwałki – Wilno. Termin od 15 do 24 lipca br. Zapisy ruszają 19 czerwca. Szczegółowe informacje na plakatach oraz stronie internetowej: www.suwalki-wilno.salezjanie.pl.
 1. W najbliższy czwartek, 22 czerwca Kancelaria parafialna będzie nie czynna.
 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, upominki, kartki na różne okazje, Biuletyn Parafialny.
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:
  Paulina Markowska, lat 23, ul. Parkingowa
  Jerzy Muszyński, lat 73, ul. Kapt. Pałaca
  Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..
Podziel się z innymi