1. W dniu dzisiejszym czytamy w naszym kościele List pasterski bp. Andrzeja Dziuby z okazji rozpoczęcia okresu Wielkiego Postu. Zbieramy również ofiary do puszek na cele „Dzieło pomocy misjonarzom Ad gentes” – w świecie.

Jutro 6 marca w poniedziałek zapraszamy na modlitwę wstawiennicza po Mszy św. wieczornej.

W środę 8 marca adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 17.00. W tym też dniu obchodzimy Dzień Kobiet. Zapraszamy szczególnie na Mszę św. wszystkie nasze parafianki, w ich intencji będzie sprawowana Msza św. o godz. 18.00.

  1. Zapraszamy dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami na siódme już spotkanie przed I Komunią świętą. Za tydzień 12 marca w niedzielę na godz. 16.00, na Mszę św. i konferencje.
  2. W czasie Wielkiego Postu zapraszamy na trzy Spotkania przygotowujące nas do owocnego przeżycia tego okresu. Na Drogę Krzyżową w piątek, na Liturgię Godzin w sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 (Jutrznia i Godzina czytań) oraz Gorzkie Żale w niedzielę. W piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej:
    godz. 15.00 z Koronką do Bożego Miłosierdzia ; godz. 17.00 z udziałem dzieci,
    godz. 18.45 dla ogółu wiernych ; godz. 20.00 z udziałem młodzieży
    W niedzieleWielkiego Postu, Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.15.
  1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, dewocjonalia, kartki świąteczne oraz upominki religijne.
  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:

Małgorzata Jagiełło, lat 60, ul. Skrowaczewskiego
Jerzy Majer, lat 83, ul. Girarda
Janina Gontarczyk, lat 80, ul. Parkingowa
Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie

Podziel się z innymi