1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
30 listopada – piątek – święto św. Andrzeja, Apostoła
Dzień imienin naszego ordynariusza ks. Biskupa Andrzeja Dziuby.

Tego dnia swoje imieniny obchodzi również ks. Andrzej Daniluk, Kapelan w Centrum Zdrowia Mazowsza Zachodniego. Solenizant odprawi Mszę św. o godz. 18.00. Pamiętajmy tego dnia o solenizantach w naszych modlitwach.

2. Dziś w Urocz. Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończymy Rok Liturgiczny. Następna niedziela to już I Niedziela Adwentu.

3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej po Mszy świętej o godz. 18.00. Zapraszamy serdecznie do wspólnej modlitwy wszystkich czcicieli Maryi.

4. Tegoroczne Rekolekcje Adwentowe rozpoczniemy 9 grudnia w II Niedzielę Adwentu (za dwa tygodnie). Wygłosi je ks. Adam Węgrzyn, salezjanin z Płocka. Być może niektórzy kojarzą ks. Adama z telewizji, gdzie od ponad roku prowadzi program dla dzieci „Ziarno”.

5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Torunia 1 grudnia z okazji rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy w środy od godz. 16.00 do 18.00 w bibliotece parafialnej.

6. W kiosku parafialnym możemy zaopatrzyć się w kalendarze, Ewangelia na każdy dzień z Edycji św. Pawła, świece wigilijne, karty świąteczne oraz komplety kolędowe.

7. W ostatnim tygodniu w naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:
Henryk Laskowski, lat 80, z ul. Pięknej
Barbara Jurgielewicz, lat 66, z ul. Girarda
Władysław Ogonowski, lat 63, z ul. Girarda
Emil Kociszewski, lat 26, z ul. Pałaca
Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

8. Za chwilę zostaną poświęcone opłatki wigilijne, którymi przełamiemy się w gronie najbliższych podczas Wigilijnej Wieczerzy. Opłatki dostępne są w kiosku parafialnym, kancelarii i zakrystii. Za złożone Ofiary składamy serdecznie podziękowanie.

Podziel się z innymi