1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

13 listopada – wtorek – św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

17 listopada –sobota – św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy

2. We wtorek 13 listopada, swoje imieniny obchodzi ks. Stanisław Wójcik. Solenizant odprawi Mszę imieninową o godz. 18.00.

3. Kontynuujemy w naszej parafii comiesięczny cykl spotkań z Biblią p.t. „ze Słowem do życia”. Najbliższe spotkanie w czwartek, 15 listopada o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy.

4. W sobotę 17 listopada z racji III soboty miesiąca o godz. 18.00 Msza św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie.

5. W miesiącu listopadzie, od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 w modlitwie różańcowej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.

6. Podobnie jak w ubiegłych latach w naszym kościele odbędą się rekolekcje: „Dla osób po stracie bliskiej osoby”. Są one skierowane dla osób przeżywających żałobę, aby móc zaprosić Pana Boga w to trudne i bolesne doświadczenie – przyjąć Jego uzdrawiającą moc oraz na nowo odnaleźć pełnię i radość życia. Pierwsze spotkanie za tydzień, w niedzielę 18 listopada o godz. 15.00, kolejne w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 19.00. Dokładne informacje znajdziemy na plakatach i na ulotkach. Rekolekcje prowadzi Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Siloe” oraz Stowarzyszenie „Nieść Ulgę w Cierpieniu” im. Ojca Pio i Matki Teresy.

7. Biuro Radia Maryja organizuje 1 grudnia pielgrzymkę do Torunia z okazji rocznicy powstania Radia Maryja. Zapisy w środy od godz. 16.00 do 18.00 w bibliotece parafialnej.

8. W kiosku parafialnym możemy zaopatrzyć się w kalendarze wydane przez Diecezję Łowicką oraz z Edycji św. Pawła Ewangelia na każdy dzień roku 2019.

W ostatnim tygodniu w naszej parafii została odprowadzona na wieczny spoczynek:

Zofia Skoroszewska, lat 84, z ul. Skrowaczewskiego

Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Podziel się z innymi