1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

9 listopada – piątek – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie

11 listopada – niedziela – Uroczystość św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy

2. Trwamy w oktawie Wszystkich Świętych. Pamiętajmy, że przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji.

3. Młodzież i wszystkich czujących się młodo zapraszamy dziś wieczorem na Modlitewne Spotkanie Młodych. Rozpoczniemy je Mszą świętą o godz. 18.00.

4. W poniedziałek, 5 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 – modlitwa wstawiennicza dla wszystkich, którzy mają problemy zdrowotne, rodzinne czy duchowe.

5. Od jutra rozpoczniemy wypominki za zmarłych. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 w modlitwie różańcowej będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach.

6. W przededniu narodowego Święta Niepodległości w sobotę 10 listopada, o godz. 15.00 zapraszamy na dziękczynny różaniec za 100 lat niepodległości Polski. Również w sobotę, po Mszy wieczornej zapraszamy na Wieczornicę patriotyczną. Program poetycko-muzyczny przygotowała Schola Męska z naszej Parafii.

7. W kiosku parafialnym możemy zaopatrzyć się w kalendarze wydane przez Diecezję Łowicką oraz z Edycji św. Pawła Ewangelia na każdy dzień roku 2019.

8. W ostatnim tygodniu w naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:

Zbigniew Korda, lat 64, z ul. Skrowaczewskiego

Krystyna Rożniak, lat 75, z ul. Pałaca

Joanna Rakszewska, lat 83, z ul. Nietrzebki

Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Podziel się z innymi