Potem rzekł: „Oto moje słowa, które powiedziałem do was, gdy byłem jeszcze z wami:
«Musi wypełnić się wszystko, co jest napisane o Mnie w Prawie Mojżesza, u Proroków i w Psalmach»”. 
Wtedy rozjaśnił im umysł, aby rozumieli Pisma.
 1. Dziś trzecia niedziela Wielkanocy, jednocześnie Niedziela Biblijna i 8. Narodowe Czytanie Pisma Świętego. Rozpoczyna się również XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym naszym życiu. Zachęcamy szczególnie w tych dniach, ale i zawsze do lektury Słowa Bożego.
 1. Jutro, po Mszy św. o godz. 18.00 rozpoczniemy nowennę do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Prośby i podziękowania przyjmujemy w Kancelarii.
 1. W środę adoracja Najświętszego sakramentu od godz. 17.00
  Po Mszy św. wieczornej kolejne spotkanie z cyklu Lectio Divina.
 1. W sobotę – 20 kwietnia – zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00, a po niej na wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.
 1. Tydzień temu po każdej Mszy św. zbieraliśmy ofiary do puszek na Caritas Diecezjalną z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego. Zebraliśmy 960 zł. Bóg zapłać.
 1. Zapraszamy jeszcze dzisiaj na Drogę Światła o godz. 17.15. Jest to nabożeństwo na okres wielkanocny. Powstało we Włoszech w 1988 roku w naszej rodzinie salezjańskiej. Na 14 stacjach Drogi Światła spotykamy Chrystusa Zmartwychwstałego, który ukazuje się swoim apostołom i tym, którzy go szukają.
 1. Przewodniczący Episkopatu, ks. abp Tadeusz Wojda, wystosował prośbę do Kościoła polskiego, aby dzisiejszą niedzielę uczynić dniem szczególnej modlitwy w obronie życia poczętego. Pamiętajmy o tej intencji także w naszych osobistych modlitwach.
 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, upominki komunijne, kartki okolicznościowe, Biuletyn Parafialny.
 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii został odprowadzony na wieczny spoczynek:
  Tadeusz Kamyszer, lat 91, ul. Skrowaczewskiego
  Polećmy zmarłego Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie..
Podziel się z innymi