1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

3 lipca – poniedziałek – święto św. Tomasza, apostoła
6 lipca – czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy, patronki Dzieł Misyjnych w Polsce
8 lipca – sobota – wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana

  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlić się o nowe powołania i wypraszać łaskę wytrwania w powołaniu. Zapraszamy wszystkich ministrantów wraz z rodzicami.

W piątek przed południem odwiedzimy chorych z Komunią św. Na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić za wszystkich polecanych w Wypominkach. Następnie Litania do Serca Jezusa i adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie będzie Mszy św. dla dzieci o godz. 17.30.

  1. Serdecznie zapraszamy do udziału: w XXVIII Łowickiej Pieszej Pielgrzymce Młodzieżowej – oczywiście w grupie salezjańskiej, pomarańczowej. Myślą przewodnią pielgrzymowania na Jasną Górę są słowa „Postawy (podstawy) wiary” w dniach 6-14 sierpnia. Zapraszamy również na XXXIII Międzynarodową Pielgrzymkę Pieszą Suwałki – Wilno. Termin od 15 do 24 lipca br. Zapisy trwają już od 19 czerwca. Szczegółowe informacje na plakatach oraz stronie internetowej: www.suwalki-wilno.salezjanie.pl.
  1. W przyszłą niedzielę, 9 lipca będziemy gościć w naszej parafii o. Jeremiasza z Ukrainy, który pracuje obecnie w Centrum Uchodźców z Ukrainy. Od samego początku wspiera on ludność cywilną i wiernych chrześcijan w czasie wojny na Ukrainie współpracując z Caritas Polska. Wygłosi do nas słowo Boże i będzie zbierał przed kościołem ofiary.
  1. W czasie wakacyjnym nastąpią pewne zmiany w funkcjonowaniu naszej parafii.

W lipcu i sierpniu w niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 12.00. Natomiast dodatkowa Msza św. będzie o godz. 20.00.

Kancelaria parafialna w tygodniu czynna będzie we wtorek i piątek: 16.00 – 17.30, w niedzielę po Mszach św.

Kiosk parafialny czynny będzie tylko w sobotę i niedzielę.

  1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, upominki, kartki na różne okazje.
Podziel się z innymi