1. W miniony czwartek obchodziliśmy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Bardzo dziękujemy za przygotowanie ołtarzy, śliczne kwiaty, cały orszak procesyjny, ministrantom, bielankom do sypania kwiatów, dzieciom rocznicowym, ich rodzicom, grupom i wspólnotom parafialnym, Scholii męskiej, wszystkim parafianom, oraz strażakom z OSP Nowe Kozłowice, dziękujemy za modlitwę i obecność.
  1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

12 czerwca – poniedziałek – wspomnienie bł. Wychowanków, męczenników Oratorium w Poznaniu
13 czerwca – wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera, doktora K-ła
14 czerwca – środa – wspomnienie bł. Michała Kozala, bp. i męczennika
Adoracja Najświętszego Sakramentu w środę o godz. 17.00.
15 czerwcaczwartekrozpoczniemy nowennę do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Prośby i podziękowania przyjmujemy w kancelarii parafialnej
16 czerwca piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (w tym dniu można spożywać pokarmy mięsne)
17 czerwca – sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi

Msza św. wieczorna z modlitwą o uzdrowienie.

  1. Do końca czerwca, codziennie o godz. 17.30 oddajemy hołd Najświętszemu Sercu Pana Jezusa oraz zapoznajemy się z treścią orędzia Serca Jezusowego. Zapraszamy do czwartku na procesję z Najświętszym Sakramentem z okazji oktawy.
  1. W dniu dzisiejszym, w naszej parafii zbieramy ofiary na operację dla chorego Mateuszka. Wnuczek p. Mirosławy od urodzenia choruje na artrogrypozę stawów. Choroba ta objawia się niedowładem kończyn górnych, przy tym schorzeniu występuje również zanik mięśni w kończynach górnych. Mateusz przebył już cztery operacje. W imieniu Mateuszka, Jego rodziców, babcia prosi o wsparcie finansowe ludzi dobrego serca i pomoc w leczeniu.
  1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, upominki, kartki na różne okazje, Biuletyn Parafialny.
Podziel się z innymi