1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
  1 listopada – wtorek –
  Uroczystość Wszystkich Świętych, Msze św. o godz. 7.00 ; 9.00, i 18.00
  2 listopada – środa – wspomnienie
  Wszystkich Wiernych Zmarłych, Msze św. jak w Uroczystość Wszystkich Świętych godz. 7.00, 9.00 i 18.00, wieczorem Lectio Divina
  4 listopada – piątek -wspomnienie
  św. Karola Boromeusza, biskupa
  5 listopada – sobota – Wspomnienie zmarłych
  Dobrodziejów i członków Rodziny Salezjańskiej
  Również w sobotę swoje
  imieniny obchodzi ks. Sławomir Piotrowski SDB, katecheta, ekonom naszej wspólnoty, odpowiedzialny za prowadzenie Lectio Divina, Wspólnoty Siloe. Zapraszamy na Mszę św. imieninową w sobotę o godz. 18.00.

 1. W Oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych (przez osiem pierwszych dni listopada) naszym zmarłym możemy codziennie ofiarować dar odpustu zupełnego, za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w intencji zmarłych.

 1. W miesiącu listopadzie będziemy polecać zmarłych w modlitwie Różańcowej z Wypominkami za zmarłych. Rozpoczynamy od środy 2 listopada o godz. 17.30.

 1. Jutro w ostatni dzień miesiąca, nabożeństwo do naszego Ojca i Nauczyciela ks. Bosko oraz Msza św. o godz. 18.00 w intencji Dobrodziejów Dzieła Salezjańskiego. Serdecznie zapraszamy.

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i ich rodziców, będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii oraz wypraszać łaskę wytrwania w powołaniu.

W piątek przed południem odwiedzimy chorych z Komunią św.
Spowiedź w kościele dla dzieci w piątek od godz. 16.30, Msza św. o godz. 17.00, następnie Wypominki i Msza św. w intencji polecanych w Wypominkach.

W sobotę, po Mszy św. o godz. 18.00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

 1. Przez cały rok nasza młodzież parafialna przygotowywała się do sakramentu bierzmowania. Wczoraj o godz. 12.00, przyjęła ten sakrament z rąk bp. Andrzeja Dziuby. Dziękuje za zaangażowanie się rodziców w tym wydarzeniu, również młodzieży za ich modlitwę i skupienie w czasie tej uroczystości. W najbliższy piątek Spotkanie kandydatów do bierzmowania razem z rodzicami na przyszły rok o godz. 19.45.

 1. W kancelarii parafialnej kończymy przyjmować Wypominki za zmarłych.

 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Można nabyć nowe kalendarze salezjańskie, kieszonkowe i ścienne na rok 2023. Jest również nowy Biuletyn Parafialny.

 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:
  Jacek Żukowski,
  lat 56, ul. Strzeleckiej ; Kazimiera Kińska, lat 92, ul. Kapt. Pałaca
  Marianna Buczek
  , lat 80, ul. Girarda
  Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Podziel się z innymi