1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

4 października – wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
5 października – środa – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
7 października – piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

 1. Jutro w I poniedziałek miesiąca, po Mszy św. o godz. 18.00 – posługa modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną uzdrowienia ducha i ciała.

 1. W środę 5 października zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu Lectio Divina.

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

W czwartek na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich ministrantów, lektorów i ich rodziców, będziemy modlić się o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego z naszej parafii oraz wypraszać łaskę wytrwania w powołaniu.

W piątek przed południem odwiedzimy chorych z Komunią św. Spowiedź w kościele dla dzieci w piątek od godz. 16.30, Msza św. o godz. 17.00, różaniec o 17.30. Na Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się za zmarłych polecanych w Wypominkach.

 1. Rozpoczęliśmy październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy wszystkich na różaniec, codziennie o godz. 17.30. Przed wystawionym Najświętszym sakramentem rozważamy tajemnice naszego zbawienia.

 1. W piątek, 7 października o 19.45 w naszym kościele odbędzie się pierwsze spotkanie dla  nowych kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

 1. Zapraszamy do wspólnoty ministranckiej i służby przy ołtarzu chłopców od klasy III szkoły podstawowej wzwyż. Spotkania dla kandydatów są w poniedziałki godz. 16.00 w Oratorium.

 1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej o godz. 19.00 dalszy ciąg Rekolekcji Ewangelizacyjnych Odnowy Życia w Duchu Świętym. Można nadal dołączyć do uczestników Spotkań rekolekcyjnych. Serdecznie zapraszamy.

 1. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii ks. Jacka Krzemień kapelana Wspólnoty katolickiej „Chleb Życia’. Wspólnota prowadzi domy dla bezdomnych na terenie całej Polski, mieszkają tam również matki z dziećmi, ofiaruje też stypendia dla dzieci potrzebujących i niepełnosprawnych. Ks. Krzysztof będzie głosił Słowo Boże i zbierał ofiary do puszek na Działalność tej Wspólnoty.

 1. W przyszła niedzielę odbędzie się liczenie wiernych w naszej parafii.

 1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Można nabyć Pismo św., Zaproszenia na ślub, chrzest, nowy kalendarz na rok 2023, Gość Extra nt Miłosierdzia Bożego i wziąć nowy Biuletyn Parafialny.

 1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:

Joanna Sobieska, lat 75, ul. Nietrzebki
Stanisław Rumniak, lat 81, ul. Girarda
Krzysztof Bakalarski, lat 68, ul. Spółdzielcza

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

Podziel się z innymi