1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

22 sierpnia – poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej
24 sierpnia – środa –
święto św. Bartłomieja, apostoła
W tym dniu będziemy się modlić w intencjach polecanych w nowennie do Matki Bożej na Mszy św. oraz oddamy Hołd Wspomożycielce Wiernych.
26 sierpnia – piątek – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej (w tym dniu nie obowiązuje post)
27 sierpnia – sobota – wspomnienie
św. Moniki

  1. W ubiegłą niedzielę 14 sierpnia salezjańska grupa pomarańczowa ŁPPM dotarła na Jasną Górę w liczbie 81 pielgrzymów. Serdecznie dziękujemy za modlitwę wspólnoty parafialnej, która nam towarzyszyła i za wszelkie wsparcie. Powierzone nam intencje podejmowaliśmy każdego dnia pielgrzymowania i złożyliśmy u stóp Matki Bożej. W sklepiku można nabyć tegoroczne koszulki pielgrzymkowe.

  1. Animatorzy naszego Oratorium ponownie zapraszają do niedzielnej kawiarenki pod wiatą po mszach św. o godz. 9.00 i 10.30. Serwują w niej kawę z ekspresu, herbatę, ciasto własnego wyrobu, a także watę cukrową. W ten sposób zbierają fundusze na swoje wakacyjne wyjazdy. Serdecznie zachęcamy, by skorzystać z ich zaproszenia.

  1. W ostatnim tygodniu z naszej parafii zostali odprowadzeni na wieczny spoczynek:

Jadwiga Cisek, lat 71, ul. Gen. F. Nila
Mirosław Bądzyński, lat 55, ul. Kapt. Pałaca
Piotr Melnyk, lat 81, ul. 1 Maja

Polećmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz im dać Panie..

  1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Można nabyć Pismo św., nowe numery Gościa Niedzielnego i Niedzieli, Zaproszenia na ślub, chrzest oraz inne pamiątki religijne.

Podziel się z innymi