1. Drodzy Parafianie, Goście i Przyjaciele!

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech ten błogosławiony, choć zewnętrznie trudny czas Wielkiej Nocy owocuje szczęściem spotkania z Chrystusem Zmartwychwstałym. Niech Pan umocni nasze serca wiarą, odwagą i miłością, byśmy stawali się skutecznymi posłańcami paschalnej radości. Życzymy Wam siły i mądrości płynącej z Tajemnicy Zmartwychwstania.

Jezus prawdziwie zmartwychwstał. Alleluja

2. Jutro drugi dzień Świąt – Wielkanocny Poniedziałek. Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00.

3. W związku z powstałymi ograniczeniami, osoby, które nie mogą uczestniczyć w Eucharystii a bardzo pragną przyjąć Komunię św. zapraszamy dziś w Niedzielę Zmartwychwstania oraz jutro w Poniedziałek Wielkanocny od godz. 15.00 do 17.30. Postarajmy się uniknąć niepotrzebnych kontaktów i zachowajmy bezpieczną odległość.

4. Przyszła niedziela, druga niedziela Wielkanocy, jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Prośmy Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata pogrążonego w cierpieniu epidemii

Podziel się z innymi