1. Drodzy Parafianie, Sympatycy i Goście!

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech ten błogosławiony czas Wielkanocny owocuje spotkaniem z Chrystusem Zmartwychwstałym. Niech Pan umocni wasze serca wiarą, nadzieją i miłością, byście stawali się świadkami paschalnej radości. Życzymy Wam siły, zdrowia i pokoju płynącego od Chrystusa Zmartwychwstałego.

  1. Jutro drugi dzień Świąt – Poniedziałek Wielkanocny. Nie będzie Mszy św. o godz. 7.00. Pozostałe Msze św. jak w każdą niedzielę.

  1. We wtorek po świętach, z ks. Łukaszem udajemy się na obrady Kapituły inspektorialnej naszej Prowincji. Dlatego Kancelaria parafialna nie będzie czynna we wtorek i środę, zapraszamy w czwartek i piątek.

  1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Świąt Wielkanocnych: p. Edwardowi Karwatowi za projekt i wykonanie ołtarza Adoracjii Grobu, p. Tomaszowi Kiełbasa, p. Henrykowi Młynarczykowi oraz paniom Mieczysławie Kulasza, Aleksandrze Dziąg i Marlenie Nadulskiej za wystrój, dekorację i porządek. Panu Norbertowi, Andrzejowi, Scholi młodzieżowej i Męskiej, Liturgicznej Służbie, i wszystkim, którzy w jakiś sposób przyczynili się do przeżycia Wielkiego Tygodnia. Dziękujemy za życzenia w Wielki Czwartek z okazji ustanowienia sakr. kapłaństwa. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na kwiaty.

  1. Przyszła niedziela, jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Prośmy Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata, szczególnie dla Ukrainy. Nowennę do Miłosierdzia Bożego będziemy odprawiać przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.45. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych.

  1. W minionym tygodniu zebraliśmy 1500 zł. dla dzieci z domów dziecka z Ukrainy,  które przebywają w hotelu Ossa koło Białej Rawskiej. Zakupiliśmy za tę kwotę potrzebne dla nich rzeczy. Dziękuje p. Andrzejowi Góreckiemu za transport i poświęcony czas. Składamy serdeczne Bóg zapłać.

  1. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, upominki wielkanocne, Biuletyn Parafialny.

W ostatnim tygodniu z naszej parafii została odprowadzona na wieczny spoczynek:
Hanna Sobiecka, lat 91, Nowe Kozłowice
Polećmy zmarłą Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

Podziel się z innymi