1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu
10 lutego – poniedziałek – św. Scholastyki, dziewicy
14 lutego – piątek – święto św. Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy

2. W sobotę, 15 lutego rozpoczniemy nowennę do Matki Bożej Wspomożenia Wiernych, która odprawiana jest codziennie, przez 9 dni, po Mszy św. o godz. 18.00. Prośby i podziękowania przyjmowane są w kancelarii parafialnej.

3. Również w sobotę 15 lutego zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. z modlitwą charyzmatyczną o uzdrowienie. W czasie tej Mszy udzielimy sakramentu namaszczenia chorych z racji przeżywanego w tym miesiącu Światowego Dnia Chorych. Zapraszamy wszystkich chorych, osoby starsze, osoby potrzebujące wsparcia duchowego. Spowiedź od godz. 17.30. Prosimy też rodziny i sąsiadów o umożliwienie osobom chorym i starszym przybycie na tę Mszę św.

4. Rozpoczęliśmy ferie zimowe. W pierwszym tygodniu ferii ks. Łukasz i animatorzy Oratorium organizują półkolonie dla dzieci. W drugim tygodniu ks. Marek z młodzieżą oazową wyjeżdżają na rekolekcje oazowe w Góry Gorce. Rekolekcje poprzedzone będą czuwaniem Ruchu Światło-Życie Diecezji Łowickiej na Jasnej Górze w sobotę, 15 lutego, od godz. 19.00. Gdyby ktoś chciał dołączyć się do tego modlitewnego czuwania przed wizerunkiem naszej Jasnogórskiej Matki i Królowej Polski, proszę o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

5. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego po: katolicką prasę, Pismo Święte oraz dewocjonalia.

6. W ostatnim tygodniu w naszej parafii został odprowadzony na wieczny spoczynek:
Stefan Gapys, lat 71, z ul. Witosa
Polećmy jego duszę Bożemu Miłosierdziu – Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Podziel się z innymi