1. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
4 listopada – poniedziałek – św. Karola Boromeusza, biskupa
9 listopada – sobota – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej w Rzymie

2. Trwamy w oktawie Wszystkich Świętych. Pamiętajmy, że przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji.

3. W poniedziałek, 4 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 – modlitwa wstawiennicza dla wszystkich, którzy mają problemy zdrowotne, rodzinne czy duchowe.

4. Od jutra rozpoczniemy wypominki za zmarłych. Od poniedziałku do soboty o godz. 17.30 w modlitwie Koronką do Bożego Miłosierdzia będziemy modlić się za naszych bliskich zmarłych.

5. Biuro Turystyczne Tauri z Radziejowic organizuje samolotową pielgrzymkę do Rzymu na Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne. Bliższe informacje możemy uzyskać w kancelarii parafialnej.

6. Zapraszamy do naszego kiosku parafialnego. Możemy zaopatrzyć się w katolicką prasę, dewocjonalia, Pismo Święte, pamiątki i zaproszenia na chrzest, ślub i bierzmowanie, różańce, książeczki komunijne, kalendarze oraz Ewangelia na każdy dzień z Edycji św. Pawła.

Podziel się z innymi